ВІТАЄМО ІМЕНИННИКІВ ЛЮТОГО!

Вітаємо іменинників лютого із Днем народження! Прийміть найщиріші вітання із нагоди вашого свята! Зичимо вам усіх благ, злагоди, миру, добротуту і достатку, здійснення найзаповітніших мрій! Нехай добро і щастя панують у ваших родинах! Нехай Господь завжди оберігає вас і дарує своє милосердя і благословення на усі добрі справи!

Лойко Анатолій Костянтинович

01.02.1965

Машиніст насосних установок (стоки)2р

Цех насосних станцій каналізації (КНС-2)

Довгун Михайло Васильович

01.02.1957

Слюсар-ремонтник (стоки)5р

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Дужич Алла Іванівна

02.02.1964

Машиніст насосних установок (стоки)2р

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Романюк Микола Петрович

04.02.1968

Майстер

Відділ головного енергетика

Козак Віктор Григорович

04.02.1959

Майстер цеху

Цех водопровідно-каналізаційних мереж (ВКМ)

Гайдай Олександр Васильович

04.02.1975

Водій автотранспортних засобів (3,0-5,0 т)

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Котельчук Валерій Васильович

05.02.1969

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт (вода)5р

Цех водопровідно-каналізаційних мереж (ВКМ)

Сорочук Володимир Миколайович

05.02.1968

Машиніст екскаватора  5р

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Корнійчук Андрій Васильович

06.02.1974

Начальник (служби засобів обліку води)

Служба засобів обліку води

Проценко  Володимир Анатолійович

06.02.1961

Водій автотранспортних засобів (до1,8л)

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Затираха Ганна Харитонівна

06.02.1965

Машиніст насосних установок (стоки)2р

Цех насосних станцій каналізації (КНС-7)

Мельник Анатолій Петрович

07.02.1961

Машиніст насосних установок (вода)3р свердловини

Цех насосних та очисних споруд водопроводу (НОСВ)

Юнак Ольга Василівна

07.02.1982

Машиніст компресорних установок 3р

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Кондратюк Тетяна Михайлівна

08.02.1986

Економіст з фінансової роботи

Планово-економічний відділ

Гринчук Володимир Ярославович

09.02.1965

Слюсар з ремонту автомобілів 5р

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Буднік Наталія Іванівна

09.02.1966

Машиніст насосних установок (стоки) підміна2р

Цех насосних станцій каналізації (КНС)

Іванов Володимир Семенович

10.02.1950

Охоронник

Відділ охорони об'єктів (Гнідавський)

Шпур Тетяна Іванівна

11.02.1977

Головний бухгалтер

Бухгалтерія

Коханюк Михайло Васильович

11.02.1964

Електрогазозварник 5 р

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Іванова Тетяна Петрівна

11.02.1964

Машиніст насосних установок (стоки)2р

Цех насосних станцій каналізації (КНС-15)

Павлюк Юрій Юхимович

12.02.1975

Слюсар-ремонтник (вода)5р

Цех насосних та очисних споруд водопроводу (Дубнівський водозабір)

Луцюк Володимир Олексійович

13.02.1959

Водій автотранспортних засобів (5,0-7,0 т)

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Корчук Володимир Миколайович

13.02.1960

Машиніст насосних установок (стоки)2р

Цех насосних станцій каналізації (КНС-5)

Яценюк Олександр Іванович

14.02.1978

Охоронник

Відділ охорони об'єктів (Гнідавський)

Дмитроца Микола Михайлович 

14.02.1974

машиніст насосних установок(вода) 2р свердловини

Цех насосних та очисних споруд водопроводу (НОСВ)

Хомяк Василь Петрович

15.02.1962

Охоронник

Відділ  охорони об'єктів (Виниченка)

Павлюк Варвара Іванівна

15.02.1951

Прибиральник виробничих приміщень

Цех насосних та очисних споруд водопроводу (Омелянівський водозабір)

Хосвіч Людмила Володимирівна

15.02.1959

Машиніст насосних установок (вода)2р

Цех насосних та очисних споруд водопроводу (Омелянівський водозабір)

Новак Тарас Миколайович (вн. совм.)

17.02.1966

Сторож

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Новак Тарас Миколайович

17.02.1966

Оператор на мулових майданчиках 2р

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Волосовець Валерій Петрович

18.02.1969

Слюсар аварійно-відновлювальних робіт (стоки)5р

Цех водопровідно-каналізаційних мереж (ВКМ)

Котельчук Тарас Валерійович

19.02.1992

Електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування(стоки) 5р

Відділ головного енергетика

Чернецький Віктор Сергійович

19.02.1958

Слюсар-ремонтник (стоки)5р

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Спільнюк Олексій Миколайович

20.02.1970

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (вода) 5р

Відділ головного енергетика

Радь Валеріян Степанович

22.02.1959

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (прецизійні прилади) 5р

Служба засобів обліку води

Матящук Олександр Ананійович

22.02.1960

Механік

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Любитовець Віра Григорівна

22.02.1960

Оператор на решітці 2р

Цех насосних станцій каналізації (КНС-3)

Соболь Леся Василівна

23.02.1954

Прибиральник виробничих приміщень

Адміністративно-господарський відділ

Леміш Лілія Миколаївна

24.02.1979

Начальник комерційного управління

Комерційне управління

Кульчинська Ірина Вікторівна

26.02.1965

Начальник відділу кадрів

Відділ кадрів

Перун Віталій Миколайович

26.02.1969

Машиніст екскаватора  5р

Цех з ремонту та експлуатації транспортних засобів

Ваніна Олеся Петрівна

26.02.1957

Оператор очисних споруд 3р(підміна)

Цех насосних та очисних споруд каналізації (НОСК)

Літвінчук Назарій Леонідович

28.02.1994

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (вода) 4р

Відділ головного енергетика

 

Додаткові зображення: 
Поширити: