22 жовтня, 2021 - 08:52

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ МУНІЦИПАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Реконструкція магістрального водопроводу та магістрального колекторув рамках впровадження проекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»

Ідентифікаційний номер: UMIP -ОР-2-VOL-052-1

Відповідно до Фінансової угоди FI № 81.425 між Україною та ЄІБ, ратифікованої Законом України № 975-VIII від 03.02.2016, Україна має можливість залучити позику від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для реалізації проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (далі – ПРМІУ).

Комунальне підприємство «Луцькводоканал» (далі «Замовник») в рамках ПРМІУ залучає частину позики для реалізації субпроекту «Комплексна модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк»  і має намір використати частину цих коштів на оплату проектних та будівельних робіт, для закупівлі яких публікується це запрошення.

Роботи включатимуть усі необхідні роботи, матеріали, монтаж та послуги для досягнення поставленої мети. Обсяг робіт включає:

- розробку проектно-кошторисної документації (інженерно-геодезичну зйомку по трасі водоводів, інженерно-геологічні вишукування, обстеження технічного стану існуючих споруд, виготовлення детальної проектної документації з кресленнями та іншою документацією проекту), необхідної для отримання Висновку державноїекспертної організації; отримання Дозволу на будівництво і монтаж та іншої дозвільної документації для успішної реалізації та повноцінного функціонування об’єктів (усі дозволи повинні бути підготовлені та видані на ім’я Замовника, але за рахунокПідрядника);

-закупівлю і постачання всіх необхідних матеріалів та обладнання для досягнення зазначених цілей та функцій;

- постачання запасних частин та допоміжного обладнання;

- виконання всіх будівельних робіт - земляних, будівельних, монтажних, електричних, механічних робіт тощо;

- випробування, попереднє введення та завершальне введення в експлуатацію;

- інструкції з експлуатації та ремонту, навчання персоналу Замовника.

Очікувана тривалість виконання робіт становить двадцять чотири (24) місяці.

Замовник запрошує компанії з достатнім досвідом, фінансовими, технічними та адміністративними можливостями та кваліфікованим персоналом подавати тендерні пропозиції Замовнику. Учасники можуть об’єднуватись з іншими фірмами у формі спільного підприємства, консорціуму, асоціації або на правах підрядник-субпідрядник. ЄІБ дозволяє учасникам (включаючи об’єднання та їх окремих членів) з усіх країн світу приймати участь у торгах.

Закупівля здійснюватиметься за відкритою процедурою відповідно до правил, визначених Посібником з закупівель для проектів, що фінансуються ЄІБ, в редакції від вересня 2018 року (https://www.eib.org/en/publications/guide-to-procurement.).

Учасник повинен надати у складі своєї тендерної пропозиції оригінал її забезпечення відповідно до форм та вимог, визначених у тендерній документації.

Тендерні пропозиції англійською мовою, підготовлені відповідно до вимог тендерної документації, мають бути подані за вказаною нижче адресою до 11:00 за місцевим часом 14грудня 2021 року. Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Відкриття тендерних пропозицій, поданих до зазначених дати та часу, відбудеться 11:00 за місцевим часом 14грудня 2021 року у присутностіпредставників учасників, які виявлять бажання бути присутніми за вказаною  нижче адресою.

Подати заявку на отримання тендерної документаціїабо отримати додаткову інформацію можна за наведеною нижче адресою. Тендерну документацію буде надіслано потенційним учасникам після сплати невідшкодовуваного внеску у розмірі 200,00 Євро або 6100,00 гривень на банківський рахунок, вказаний Покупцем у відповідь на заявку учасника.

КП «Луцькводоканал»

До уваги:Святослава Дмитроци, заступника голови тендерного комітету з реалізації проектів, що фінансуються за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Поштова адреса: вулиця Дубнівська,  будинок 26

Місто: Луцьк (Волинська область)

Поштовий індекс: 43010

Країна: Україна

Електронна адреса: slavadm1975@gmail.com

Телефон:+380 67 332-37-47

 

Поширити: