7 липня, 2020 - 13:19

Замовити роботу фонтану в будь-який день відтепер можна у Луцьку

Нова послуга КП «Луцькводоканал» надає можливість кожному і в будь-який день додатково замовити роботу фонтану на термін від однієї години!

Вченим вдалося науково пояснити факт, чому, знаходячись поряд з фонтаном, людина переживає позитивні емоції, а нерідко – захват – повідомило видання Unian https://www.unian.ua/health/country/613750-negativni-ioni-vitamini-povitrya.html. Це бризки від фонтана привносять у повітря негативні іони, що благотворно впливають на наш організм. Медики називають їх вітамінами здоров’я.

Мабуть, усі помічали, як легко дихається після дощу. Подібний ефект, особливо у спеку, забезпечують і фонтани. Вони очищують повітря від пилу й наповнюють його негативно зарядженими іонами кисню (аероіонами). Інгаляція негативними іонами поліпшує самопочуття, знімає стрес, збільшує здатність до концентрації. Усі ці фактори створюють позитив для настрою і поліпшують самопочуття при перебуванні поруч із фонтанами.

Тепер лучани можуть отримати всі переваги від роботи фонтанів і не лише у вихідні. При бажанні кожен охочий може замовити послугу запуску фонтанів у будь-який зручний час із 10 00 до 22 00 звернувшись до підприємства «Луцькводоканал», яке взяло на себе обслуговування і догляд п’яти фонтанів у Луцьку. Орієнтовна вартість послуги – від 200 грн до 667 грн за годину роботи одного фонтану. Свято стане яскравішим, а самопочуття поліпшиться при користуванні новою і доступною послугою. Соціально відповідальний бізнес може влаштувати свято для людей поруч із фонтанами, або ж кожен охочий відтепер має можливість створити святковий настрій собі і своїм близьким, порадувавши і здивувавши працюючим фонтаном.

Замовити послугу можна за телефоном: +380 67 629 6480 (по вайберу даного номера можна також зробити замовлення і отримати рахунок за послуги). Також замовити роботу фонтанів ви можете у сервісному центрі Evoda за адресою пр. Соборності, 25.

Поширити: