15 червня, 2020 - 15:41

В АКТИВІСТІВ З’ЯВИВСЯ ПРАКТИЧНИЙ МЕХАНІЗМ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ ЛУЦЬКА

Останнім часом лучани можуть спостерігати, як окремі дописувачі соціальних мереж, не маючи фахової освіти і досвіду, намагаються здійснювати аналітику різних сфер життєдіяльності, видаючи особисту думку за об’єктивну. Соціальні мережі стають інструментом для популяризації особистої думки, яка, однак, не ґрунтується на професійних знаннях і законах, як фізичних, так і економічних. Тому, аби відкрити для всіх ініціативних громадян можливість практичної реалізації власних ідей та задумів, КП «Луцькводоканал» пропонує дієвий механізм для цього.

Вкотре нагадуємо, що підприємство «Луцькводоканал» вперше в Україні започаткувало формат вирішення екологічних проблем з допомогою екологічного фонду EgO 2020, який є відкритим у доступі, підтримується бізнесом і дозволяє отримати фінансування для втілення екологічних ініціатив. З допомогою екофонду підприємство вже реалізувало ряд таких заходів.

Запропонувати свої проєкти активісти та небайдужі лучани можуть під час відкритих діалогів, які ми започатковуємо по понеділках о 17:00 у сервісному центрі EVODA за адресою пр. Соборності, 25.

Якщо ви готові вирішувати проблеми смороду не на словах, а на ділі, якщо маєте реальні пропозиції, які дійсно можна втілити в життя, чекаємо вас у сервісному центрі наступного понеділка, 22 червня, попередньо написавши нам у приватні повідомлення профілю Evoda Lutsk.

Тепер ініціативи та ідеї активних громадян можуть отримати підтримку і фінансування. Саме таким чином підприємству свого часу вдалося реалізувати перший в Україні інноваційний проєкт по озонуванню каналізаційно-насосної станції №2 у Луцьку, де повітря очищується від шкідливих речовин із допомогою озону, а також ряд інших проєктів, перелік яких знаходиться на сайті підприємства.

Якщо ваші ідеї будуть знаходитися в компетенції КП «Луцькводоканал», ви однозначно отримаєте підтримку і можливість реалізувати задум. Адже дописи у соцмережах забезпечують навіть не нульовий, а часто – лише від’ємний результат.

Зауважимо: по понеділках о 17:00 всі бажаючі зможуть отримати необхідну інформацію щодо діяльності КП «Луцькводоканал», організувати поїздку на очисні споруди чи інші об’єкти, обговорити шляхи вирішення тих чи інших питань, пов’язаних із діяльністю підприємства тощо.

Поширити: