12 жовтня, 2018 - 16:46

Працівників «Луцькводоканалу» привітали із Днем захисника України та Днем козацтва

Сьогоднішній день став особливим для працівників КП «Луцькводоканал», адже жіноча половина колективу влаштувала справжнє свято для колег із нагоди відзначення Дня захисника України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Кожен чоловік покликаний бути захисником, оберігаючи своїх рідних людей, рідний дім і, звісно ж, рідну землю. На знак вдячності й пошани до своїх колег-чоловіків, працівниці підприємства влаштували урочисте привітання зі щирими словами поздоровлень та побажань, а також організували справжній сюрприз – виступ популярного у Луцьку гумористичного дуету – «Мані та Галі». Також для чоловіків була проведена безпрограшна лотерея із оригінальними подарунками.

Керівник підприємства Іван Корчук щиро подякував за чудове дійство, відзначивши творчий підхід і креативність організаторів.

Із нагоди Дня захисника України, працівники КП «Луцькводоканал» вшанували наших воїнів, подякували солдатам, які сьогодні зі зброєю в руках відстоюють рідну землю, оберігаючи Україну від ворога на східному кордоні. Особливо щирими і теплими були слова вдячності працівникам підприємства, які захищали Україну в зоні АТО.

Поширити: