7 травня, 2020 - 12:22

Покази лічильників води можна передавати через Viber-бот КП «Луцькводоканал»

Гарна новина для всіх клієнтів КП «Луцькводоканал» – у нас з'явився власний Viber-бот!

З його допомогою ви можете гарантовано передати показання лічильника першого числа місяця; отримати інформацію про актуальну суму до оплати на сьогодні; переглянути останні передані чи зняті надавачем послуг покази лічильників.

Щоб дізнатись суму до оплати та передати показник лічильника холодної та гарячої води тепер достатньо перейти за посиланням viber://pa?chatURI=lutskvodokanalbot (якщо ви читаєте дану новину із пристрою з установленим додатком Viber) або відсканувати у додатку Viber наведений QR-код (згідно нижче наведеної короткої інструкції) і за номером особового рахунку та прізвищем власника підтвердити реєстрацію.
«В зв’язку із запровадженням карантину різко зросла важливість і необхідність дистанційних сервісів. Даний бот можна використовувати як для внесення показів і отримання інформації про стан розрахунків по власній квартирі, так і для виконання аналогічних дій по помешканнях Ваших батьків, бабусь та дідусів. Все для того, щоб вони залишались вдома і не наражались на небезпеку» - повідомив директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк.

Для використання боту необхідно:
- перейти за посиланням viber://pa?chatURI=lutskvodokanalbot або відсканувати у додатку Viber наведений QR-код

- дотримуючись підказок, додати номер свого особового рахунку чи декількох особових рахунків в форматі КодВулиці_№будинку_№квартири. Дізнатись номер особового рахунку можна в квитанції про оплату або рахунку до оплати. Перелік кодів вулиць також зазначено за посиланням http://www.vd.lutsk.ua/consumers/kody-vulyc-dlya-reyestraciyi.html

- ввести перші три літери прізвища власника особового рахунку (особи, з ким укладено договір на водопостачання).
З повагою, КП «Луцькводоканал»

Поширити: