18 грудня, 2019 - 11:54

Показники лічильників холодної та гарячої води прийматиме КП «Луцькводоканал»!

Шановні клієнти підприємств «Луцькводоканал» та «Луцьктепло»!

Показники лічильників гарячої води, починаючи із 20 грудня, прийматиме підприємство «Луцькводоканал»!

Якщо раніше показники гарячої води приймало «Луцьктепло», а холодної – «Луцькводоканал», то відтепер вам достатньо подати показники лічильників і холодної і гарячої води виключно підприємству «Луцькводоканал».

Передавати покази індивідуальних приладів обліку холодної і гарячої води необхідно щомісяця із 20 по 3 число зручним для вас методом (на вибір):

кол-центр 28-40-40 в робочі дні з понеділка по п’ятницю (із 20 по 3 число без вихідних);

цілодобовий особистий кабінет споживача oc.vd.lutsk.ua;

смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомленням на viber 067-444-8-777 (у форматі: код вулиці_номер будинку_номер квартири_пробіл_показник) – цілодобово;

на електронну скриньку pokazvoda@gmail.com;

в скриньки самообслуговування, які розташовані в м. Луцьку за адресами: вул. Соборності, 25, центр обслуговування клієнтів EVODA, вул. Дубнівська, 26, вул. Січова, 16, вул. Лесі Українки, 35 «Центр надання адміністративних послуг в м. Луцьку», пр. Волі, 4а «Департамент соціальної політики».

Всі показники гарячої води, передані на підприємство «Луцькводоканал», будуть автоматично передані підприємству «Луцьктепло». І саме ці покази будуть відображені у платіжках за послуги гарячого водопостачання. Передавши показники лічильників гарячої води, телефонувати на «Луцьктепло» більше НЕ ПОТРІБНО!

Нововведення значно спростить систему подачі показників лічильників холодної та гарячої води, допоможе уникнути можливої плутанини та пришвидшить процес нарахувань.

Поширити: