26 лютого, 2019 - 10:47

Подавати показники і платити за воду можна, не виходячи з дому

Для швидкого і зручного розрахунку за послуги водопостачання та водовідведення, КП «Луцькводоканал» пропонує споживачам альтернативні види подачі показників квартирних лічильників та оплати за спожиту воду. Уже більше 11 000 споживачів зареєстрували особистий кабінет на веб-сервісі «Луцькводоканалу».

Зручним і сучасним методом подачі показників є особистий кабінет, який може відкрити кожен бажаючий, скориставшись сайтом КП «Луцькводоканал» (на головній сторінці сайту підприємства), а також із допомогою сайту Луцької міської ради, через розділ «Електронне місто». Особистий кабінет дає можливість подавати показники, стежити за правильністю нарахування вартості спожитих послуг, здійснювати онлайн-оплату у будь-який зручний час. Усі ці послуги надаються безкоштовно, а оплата послуг здійснюється без комісії. Створити власний особистий кабінет досить легко, скориставшись покроковою інструкцією, розмішеною на сайті. Кількість користувачів веб-сервісу «Луцькводоканалу» зростає, адже такий метод економить час, а подача показників і оплата послуг здійснюються без черг і затримок, швидко і зручно. Особистий кабінет дає можливість ввести кілька адрес і здійснювати необхідні операції по обслуговуванню кількох особових рахунків. До прикладу, один користувач зі свого особистого кабінету може вирішувати усі питання, що стосуються його батьків чи родичів. Доступ до особистого кабінету користувач має із будь-якої точки світу і з будь-якого пристрою. Всі операції, як і їх оплата, займають лише кілька секунд. Усе більша кількість користувачів обирають онлайн-сервіс КП «Луцькводоканал». Сучасні компанії, які працюють із великою кількістю клієнтів, обирають саме метод онлайн-обслуговування, як найбільш зручний, швидкий, доступний і якісний.

Подача показників лічильників для людей, які не мають доступу до інтернету, здійснюється також із допомогою кол-центру за багатоканальним телефонним номером (0332) 28 40 40. Показники для розрахунків приймають із 20-го по 3-тє число кожного місяця. У цей період лінії кол-центру відкриті щоденно, без вихідних, із 7:45 до 20:00.

Традиційно більшість лучан оплачують послуги водопостачання та водовідведення у банках Луцька. При розрахунку за послуги в онлайн-сервісі Приват24 та із допомогою терміналів, варто врахувати, що даний метод не передбачає подачі показників. Кращим варіантом стане відкриття особистого кабінету на сайті «Луцькводоканалу», де реалізована концепція онлайн-платежів із можливістю подавати показники. Детальну інформацію про способи оплати та подачі показників можна отримати на сайті КП «Луцькволоканал» – http://vd.lutsk.ua.

Поширити:
Для швидкого і зручного розрахунку за послуги водопостачання та водовідведення, КП «Луцькводоканал» пропонує споживачам альтернативні види подачі показників квартирних лічильників та оплати за спожиту воду. Уже більше 11 000 споживачів зареєстрували особистий кабінет на веб-сервісі «Луцькводоканалу»." data-share-imageurl="">