3 липня, 2020 - 14:34

Нові джерела смороду – неподалік від Луцька виявили поля зі зливами Рожищенського сирзаводу

У Луцьку триває робота над виявленням джерел смороду, що при певних погодних умовах накриває цілі мікрорайони міста. Одне із джерел вдалося віднайти вчора при виникненні специфічного неприємного запаху в повітрі.

Учора працівники КП «Луцькводоканал» та відділу екології Луцької міської ради, при перших проявах смороду, здійснили обстеження територій з метою виявлення джерела. Запах мав певні відмінні характеристики, оскільки містив складник гнойових відходів і додаткових хімічних елементів. Тому по напрямку вітру, який учора був західним, а також по розповідях очевидців було виявлено, що досить різкий і неприємний сморід виникає від так званих полів фільтрації Рожищенського сир заводу. Ці поля займають велику площу, мають специфічний неприємний запах, який особливо посилюється у спеку і підвищену вологість.

Порушення нещодавно зафіксоване і в районі вулиці Мамсурова, де було здійснено самовільний і незаконний скид несанкціонованих стоків транспортним засобом, який не має дозволів на використання точки зливу КП «Луцькводоканал». Працівниками підприємства уже встановлено маркування транспортного засобу і його місцезнаходження, подані клопотання в поліцію і муніципальну варту для виявлення власника і застосування штрафних санкцій, щоб попередити самочинні скиди невідомих речовин в каналізацію.

Поширити: