24 березня, 2022 - 14:36

До уваги лучан! Нагадуємо про необхідність своєчасної оплати послуг водопостачання і подачі показників лічильників!

Поки українські воїни рятують державу від російської агресії, робота українців в тилу теж критично важлива для перемоги і порятунку економіки. Варто пам'ятати - якщо ми не забезпечимо життєдіяльність інфраструктури, ми зашкодимо нашій країні! Кожен повинен відчувати власну відповідальність перед своєю державою і громадою, а також сумлінно виконувати свої громадські зобов'язання. Адже, попри всю складність ситуації в державі, в оселі лучан безперебійно подається вода, квартири опалюються, газ і електрика, на щастя, не зникають. Всі зарплати, пільги та субсидії виплачуються вчасно. Тому і підстав для затримки в оплаті комунальних послуг у Луцьку наразі немає. Крім того, КП "Луцькводоканал" днями здійснить чергову сплату всіх податків до бюджету міської громади, до державної казни і пенсійного фонду, а це мільйонні відрахування, які формуються, зокрема, і з оплати споживачами комунальних послуг! 
Також дуже важливим є питання своєчасної подачі показників лічильників холодної і гарячої води! Пам'ятайте, від цього залежать обсяги нарахувань не тільки в окремо взятому помешканні, але і в цілому в будинку!
Не отримавши фактичні показання вчасно, обсяг спожитих послуг постачальники, згідно Правил надання послуг, визначатимуть розрахунковим методом за середньомісячним споживанням. 
Навіть громадяни, які були змушені виїхати з України, мають сьогодні доступні й зручні ресурси для подачі показників лічильників і для оплати комунальних послуг онлайн! 
Нагадаємо - подавати показники лічильників потрібно з 20 по 3 число щомісяця зручним для вас способом:
1. Зателефонувавши за номером 0800 10 40 40 (усі дзвінки безкоштовні) – з 20-го по 3-тє число з 7:45 по 20:00 щомісяця;
2. смс-повідомлення на номер 067-444-8-777 або повідомлення на Viber;
(в форматі: КодВулиці_№будинку_№квартири пробіл показник) – цілодобово;
3. цілодобовий Особистий кабінет споживача https://oc.vd.lutsk.ua
або на email: pokazvoda@gmail.com;
4. З допомогою Viber-бота. 
5. Також ви можете оплачувати послуги водопостачання і водовідведення у будь-який час доби з допомогою банківських  онлайн-сервісів, або використовуючи Особистий кабінет за посиланням https://oc.vd.lutsk.ua/. 
Підтримайте економіку країни і рідного міста своєчасною оплатою комунальних послуг! 

 

Поширити: